Kaip Pirkti?

Išsirinkite prekę ir paspauskite mygtuką „Į krepšelį“. Dešinėje pusėje atsiras išsirinktų prekių sąrašas su mygtukais „Pirkti“ ir „Krepšelis“. Jei esate tikri savo prekių pasirinkimu, spauskite mygtuką „Pirkti“. Jei norite peržiūrėti visas prekes krepšelyje, spauskite mygtuką „Krepšelis“. Čia galite keisti prekių kiekį, pašalinti jas iš krepšelio, taip pat čia matysite kiekvienos prekės kainą, bendrą sumą bei pristatymo kainą. Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite jo numerį. Je nusprendėte užsakyti, spauskite apačioje esantį mygtuką „Sekantis“. Jei esate registruotas vartotojas, įveskite prisijungimo duomenis, jei esate naujas vartotojas – užpildykite registracijos anketą.

Jei pristatymo ir mokėtojo adresai teisingi, spauskite mygtuką „Toliau“, jei ne – pataisykite duomenis. Patvirtinkite varnele, jog susipažinote su paslaugos teikimo sąlygomis, pasirinkite pristatymo metodą ir spauskite mygtuką „Toliau“. Pasirinkite mokėjimo būdą ir patvirtinkite užsakymą. Į Jūsų el.paštą bus išsiųstas laiškas ir pavedimo duomenys. Jei per 2 darbo dienas negavote užsakymo patvirtinimo, prašau praneškite mums el.paštu oills.lietuva@gmail.com.

Užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus Jūsų apmokėjimą. Jei užsakymas neapmokamas per 2 darbo dienas, jis automatiškai anuliuojamas.

 

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis tel.+370677 38189, +370602 55779 ; El.p: oills.lietuva@gmail.com