ROZMARINŲ eterinis alijus Padidinti

ROZMARINŲ eterinis alijus

Nauja prekė

Rozmarinų (Rosmarinus Officinalis) 100% grynas eterinis aliejus

Talpa
: 10 ml.
Kilmės šalis: Ispanija
Išgavimo būdas: distiliavimas garais
Augalo dalis : žydinčios viršūnės
Kvapas:stiprus, gaivus, žolinis, vėsinantis
CAS: 8000-25-7

Smulkiau

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


6,00 € su PVM

Nuolaida perkant didesnį kiekį

KiekisKainaSutaupote
3 5,40 € Iki 1,80 €
6 5,10 € Iki 5,40 €

Apie prekę

Rozmarinų eterinis aliejus yra garais distiliuotas iš augalo žiedų, stiebų ir lapų. Remiantis Didžiosios Britanijos farmakopėja, aliejus, distiliuotas iš žydinčių viršūnių, yra pranašesnis už aliejų, gaunamą iš stiebo ir lapų, kur, kaip teigiama, distiliuojamas beveik visas komercinis aliejus. Rozmarinų eterinio aliejaus kvapas yra medienos ir žolelių, naudojamas aromaterapijoje, siekiant atgaivinti ir stimuliuoti protą.

Šis aliejus padeda gydyti žaizdas, nudegimus, peršalimą, gripą, nuovargį, virškinimo sutrikimus, galvos skausmus, astmą, bronchitą, podagrą, reumatą, kepenų ir tulžies pūslės problemas, vandens susilaikymą ir prastą kraujotaką. Masažui rozmarinų aliejus dažnai maišomas su baziniu aliejumi arba dviem, pavyzdžiui, migdolų, abrikosų kauliukų ar lazdyno riešutų aliejumi. Tai naudinga plaukams, nes teigiama, kad jis padidina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Niekada nenaudokite šio aliejaus maistui ir venkite jo, jei esate nėščia, sergate aukštu kraujospūdžiu ar epilepsija. 

Rozmarinas buvo gerai žinomas ir naudojamas senovės pasaulyje. Buvo tikima, kad jis gerina atmintį, todėl tapo ištikimybės simboliu ir buvo naudojamas vestuvėse, laidotuvėse ir kitose religinėse ceremonijose. Rozmarino šakelė buvo gražiai perrišta juostelėmis ir įteikta vestuvių svečiams kaip meilės ir ištikimybės simbolis. „Vengrijos vanduo“, pagamintas iš šviežių rozmarinų viršūnėlių, keletą dienų mirkytų vyne, buvo pagamintas Vengrijos karalienei ir, kaip teigiama, išgydė ją nuo paralyžiaus.

Atsargumo priemonės ir rekomendacijos dėl eterinių aliejų naudojimo:

*Netepkite tiesiai ant odos. Jie gali sukelti dirginimą. Visada praskieskite su aliejais, vandeniu, moliu, alkoholiu ir kt.
*Tik išoriniam naudojimui.Vengti patekimo į akis ir gleivines. Prieš pradedant gydymą eteriniais aliejais, būtina pasitarti su kvalifikuotu specialistu.
*Nenaudokite eterinių aliejų nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Venkite sergant astma, hipertenzija, inkstų ligomis ir žmonėms kenčiantiems nuo neurologinių sutrikimų arba žmonėms, turintiems koronarinių sutrikimų.
*Netepti vaikams iki 3 metų arba vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems fizinio silpnumo simptomų.
*Visada laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
*Eterinius aliejus visada laikykite sandariai uždarytuose induose, vėsioje aplinkoje, vengdami tiesioginės šviesos.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

ROZMARINŲ eterinis alijus

ROZMARINŲ eterinis alijus

Rozmarinų (Rosmarinus Officinalis) 100% grynas eterinis aliejus

Talpa
: 10 ml.
Kilmės šalis: Ispanija
Išgavimo būdas: distiliavimas garais
Augalo dalis : žydinčios viršūnės
Kvapas:stiprus, gaivus, žolinis, vėsinantis
CAS: 8000-25-7

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: