Lost Cherry T.F. A+ klasė (naujas!)

Nauja prekė

Lost Cherry TF -  unisex kvepiantis aliejus, tinkantis ir vyrams, ir moterims. Kvapas sukurtas 2018.
Kompaktiški kvepiančių aliejų buteliukai nepamainomi kelionėse!

Galite įsigyti: 
Kvepiantis 
aliejus 5 ml. 
Kvepiantis aliejus 10 ml.
Kvepiantis aliejus 30 ml.
Kvepiantis aliejus 50 ml .
Kvepiantis aliejus 100 ml.

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,70 €.


9,00 € su PVM

Apie prekę

Šio kvepiančio aliejaus aromatas sodrus, vaisinis su riešutų akordais ir žemės natomis. Pačioje pradžioje jaučiama kiek naivi ir mergaitiška saldžiarūgštė vyšnia, paskedusi likeryje su karčiu migdolo prieskoniu. Tačiau po kurio laiko ima skleistis rožė su slyvos akordais. Tai aromatui suteikia sodrumo ir gylio. O paskutinį ir ryškiausią vaidmenį atlieka šilti prieskoniai ir mediena su solidžiuoju pačiuliu, vetiveriu, peru balzamu. Kvapas kinta, tartum suauga. 


Viršutinės natos: vyšnia, vušnių likeris, kartus migdolas. 
Širdies natos: vyšnia, turkiška rožė, jazminaitis, slyva. 
Bazinės natos: peru balzamas, tonka pupelės, vetiveris, sandalmedis, vanilė, cinamonas, pačiulis, benzoinas, gvazdikėliai. 


Viršutinės natos

t.130.jpgt.727.jpgt.1376.jpg
Karčiųjų Migdolų  Likeris     Juodoji vyšnia

Vidurinės natos

t.176.jpgt.171.jpgt.105.jpgt.14.jpg
Rūgšti vyšnia      Slyvos               Rožė    Jazminas Sambakas

Pagrindinės pastabos

t.73.jpgt.74.jpgt.65.jpgt.72.jpgt.69.jpgt.33.jpgt.61.jpgt.41.jpgt.34.jpgt.2.jpg
Tonka Pupelės         Vanilė       Cinamonas  Peru balzamas   Benzoinas     Sandalmedis   Gvazdikėliai        Kedras           Pačiulis      Vetiverijos


Naudojimas: kvepiantis aliejus skirtas kūnui, ne drabužiams. Juo tepkite pulso taškus - vidines riešų, alkūnių, kelių puses, smilkinius, po ausimis, kaklo apačioje ir kt. Šiluma padės išskirti kvapą ir sustiprins aromatą. 

Prieš pradedant naudoti kvepiantį aliejų, patartina atlikti odos jautrumo testą. Netepti aliejaus ant pažeistos, sudirgusios odos. Naudoti tik išoriškai. Patekus į akis - nedelsiant nuplauti vandeniu. 
Saugoti nuo vaikų. Rekomenduojama laikyti vėsioje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

OILLS atsakomybės paaiškinimas 

- atsisakymas: prekiniai ženklai (brandai) ir autorinės teisės priklauso jų gamintojams ir/arba dizaineriams. OILLS nėra susijęs su gamintojais/dizaineriais. OILLS kvapų interpretacija kuriama atliekant cheminę analizę ir reprodukciją, mūsų tikslas - paaiškinti klientui kvapo pobūdį, bet ne suklaidinti ar apgauti vartotoją. Mes nepažeidžiame gamintojo/dizainerio vardo, prekės ženklo (brando) vertės. Mes neteigiame, kad mūsų kvapai - tai originalai ar tikslios originalų kopijos. OILLS kvapai - tai interpretacijos, todėl mes nepažeidžiame jokių įstatymų, susijusių su autorinėmis teisėmis. Bet kokios nuorodos ar asociacijos į prekinio ženklo (brando) pavadinimą daromos griežtai tik palyginimo tikslu. Be to, informuojame, kad ši svetainė nėra niekaip susijusi su jokiais žymiais prekiniais ženklais (brandais) ar jų savininkais ir nėra jų remiama. Mes tiesiog prašome vartotojo palyginti tam tikro prekinio ženklo (brando) produkto kainą, stilių ir kokybę su OILLS gaminiais - interpretacijomis. Tai nėra originalūs kvepalai, odekolonai ar kiti kvapūs produktai. Tai - OILLS interpretacija.Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Lost Cherry T.F. A+ klasė (naujas!)

Lost Cherry T.F. A+ klasė (naujas!)

Lost Cherry TF -  unisex kvepiantis aliejus, tinkantis ir vyrams, ir moterims. Kvapas sukurtas 2018.
Kompaktiški kvepiančių aliejų buteliukai nepamainomi kelionėse!

Galite įsigyti: 
Kvepiantis 
aliejus 5 ml. 
Kvepiantis aliejus 10 ml.
Kvepiantis aliejus 30 ml.
Kvepiantis aliejus 50 ml .
Kvepiantis aliejus 100 ml.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: